Ślubowania absolwentów kierunku Fizjoterapia

8.10.2024 r. / Fotorelacja

Z dumą informujemy, że w dniu 8 października, w murach naszej uczelni odbyła się uroczystość złożenia ślubowania absolwentów kierunku Fizjoterapia. Oficjalne przyjęcie tytułu zawodowego fizjoterapeuty, uświetnili przedstawiciele lubelskiego oddziału terenowego Krajowej Izby Fizjoterapeutów. To wyjątkowy moment w którym nasi studenci dołączyli do grona fizjoterapeutów gotowych do podjęcia pracy na rzecz zdrowia i poprawy jakości życia pacjentów.
W uroczystości wzięły udział władze uczelni, wykładowcy oraz przedstawiciele absolwentów kierunku fizjoterapia, którzy wspólnie celebrowali ten ważny dzień. Podczas ceremonii nie zabrakło wzruszeń, gratulacji oraz życzeń dalszych sukcesów w zawodowej karierze.
Życzymy powodzenia!

Fotorelacja z uroczystego ślubowania absolwentów kierunku Fizjoterapia!
fot. Marcin Michalczuk