AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej
organizuje

warsztaty metodyczne "Trening klienta ćwiczącego rekreacyjnie"

Opis: Metodyka treningu klienta ćwiczącego rekreacyjnie to jednodniowe warsztaty, które rzucą zupełnie nowe światło na temat pracy trenera personalnego. Większość szkoleń dostępnych na rynku uczy jak pracować z zawodowymi sportowcami, przedstawia skomplikowane metody i plany, którym zwykły Kowalski nie jest w stanie podołać. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak powinna wyglądać praca z osobami, które pierwszy raz mają do czynienia ze sztangą, te warsztaty są skierowane właśnie do Ciebie.

Program warsztatów:
1. Siła
2. Moc
3. Szybkość
4. Kondycja
5. Masa mięśniowa
6. Przykładowe jednostki treningowe
7. Programowanie mikro-, mezo- i makro- cykli treningowych
8. Pytania do prowadzącego

O prowadzącym:
Adrian Błoński od dwóch lat jest trenerem personalnym, a od ponad roku prowadzi własne Studio Treningu Personalnego. Swoją wiedzę czerpie głównie ze szkoleń prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów w Polsce, takich jak Jakub Mauricz, Maciej Bielski czy
Remigiusz Rzepka. Jako trener pracuje przede wszystkim z amatorami, dlatego oprócz wiedzy typowo metodycznej, podpowie Wam jak rozwiązywać problemy, z którymi zmaga się większość klientów.

Formuła warsztatów: teoretyczno-praktyczne

Czas trwania: 3 godziny

Koszt: 60 zł

Grupa max: nieograniczone liczba miejsc

Data i godzina warsztatów: 17.11.2018 r. o godz. 11.00

Zapisy poprzez wypełniony kwestionariusz zgłoszenia /pobierz/ kierować na adres mailowy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłaty do kasy Uczelni lub bezpośrednio na konto po potwierdzeniu na maila uruchomienie kursu:

WWFiS w Białej Podlaskiej
ul. Akademicka 2, 21-500 Biała Podlaska Bank
PeKaO S.A. I Oddział Biała Podlaska
Nr konta: 63 12 40 2177 1111 0000 3570 3633
-z dopiskiem: „trening klienta 17 listopada"

Zapisy do 15 listopada 2018 r.