AWF Biała Podlaska : UP Lublin 2:0 (25:13, 25:12)

Dnia 27.02. siatkarze bialskiej Filii AWFizycznego mieli okazję zmierzyć się z zawodnikami Lubelskiego Uniwersytetu Przyrodniczego w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej mężczyzn.

W pierwszym secie gospodarze bardzo szybko osiągnęli prowadzenie nie pozwalając przyjezdnym na jakiekolwiek zbliżenie punktowe, które w początkowym etapie seta wyniosło 10:2. Przy tym stanie o pierwsza przerwę poprosił trener drużyny przeciwnika. Wydawało się, że szkoleniowiec zmotywował nieco do podjęcia walki swoich zawodników, jednak nie pozwoliło to na powstrzymanie skutecznie grających zawodników AWF-u, którzy zakończyli pierwszego seta wynikiem 25:13. Drugi set również nie przyniósł niespodzianek. Studenci UP grali nieskutecznie i popełniali liczne błędy własne, które w dużym stopniu decydowały o wyniku. Drugi set rozegrany został całkowicie „pod dyktando” gospodarzy i zakończył się wynikiem 25:12.

Całe spotkanie nie należało do interesujących, zabrakło w nim ciekawych akcji siatkarskich i trzymania widza w napięciu. Drużyna AWF-u okazałą się zdecydowanie lepszym zespołem i bez problemów pokonała studentów z Lublina.

Gratulujemy zwycięstwa i liczymy na to, że następne spotkania będą ciekawsze i bardziej emocjonujące!!!

 

IMG_0573[1]
IMG_0580[1]
IMG_0574[1]
Previous Next Play Pause
IMG_0573[1] IMG_0580[1] IMG_0574[1]