AZS AWF Biała Podlaska : WSNS Lublin 2:0 (25:9, 25:9)

6 grudnia 2016 r. zawodniczki AWF Biała Podlaska podejmowały u siebie zespół WSNS Lublin w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej kobiet. Nasze siatkarki rozegrały „bardzo dobre”spotkanie pokonując przeciwniczki stosunkiem 2:0 i zdobywając tym samym kolejne dwa punkty. Jedynie na początku meczu dało się zauważyć nerwy w bialskiej drużynie, ale po kilku skutecznych akcjach zawodniczki AWF-u odzyskały pewność siebie i rozgromiły drużynę WSNS Lublin w obu setach do dziewięciu punktów, sprawiając tym samym sobie i trenerom prezent na Mikołajki. Słabo dysponowany przeciwnik spowodował, że trenerzy wprowadzili na boisko wszystkie zdolne do gry tego dnia zawodniczki.

Skład zespołu AWF Biała Podlaska reprezentowały: Agnieszka Janisz, Żaneta Madzio, Paulina Dudewicz, Adrianna Sawicka, Zuzanna Duma, Natalia Błąd, Małgorzata Walczuk, Marta Miszkiniuk, Paulina Romanowska, Alicja Jasińska, Beata Miszkiniuk. Na meczu zjawiła się również kontuzjowana kilka dni temu, nasza środkowa, Sylwia Rojek, której życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Pozytywną postawę zaprezentowali studenci bialskiej Filii, którzy w licznym gronie, w Mikołajkowy wieczór, zjawili się na uczelnianej hali i głośno dopingowali swoją drużynę. Kolejny mecz nasze siatkarki rozegrają 15.12.2016 r. (czwartek) o godzinie 20.00, z zespołem UMCS Lublin w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Marusarza 8.

Zawodniczkom i trenerem serdecznie gratulujemy zwycięstwa, studentom dziękujemy za kulturalny doping, a wszystkich sympatyków siatkówki żeńskiej zapraszamy na najbliższe spotkanie!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18