Misja Meksyk ruszyła pełną parą. Akademicka Kadra Polski (11-osbowa ekipa) wyruszyła 11. listopada na Akademickie Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów, które odbędą się w Meksyku. W dniu 12. listopada odbyły się już pierwsze treningi na obiektach uniwersytetu w Meridzie. Trenerzy kadry mgr Paulina Szyszka i dr Jarosław Sacharuk – pracownicy Zakładu Teorii i Technologii Treningu Sportowego WWFiS w Białej Podlaskiej są już także po pierwszych rozmowach dotyczących organizacji Akademickich Mistrzostw Świata w Podnoszeniu Ciężarów w naszym mieście, na obiektach naszej Uczelni. Wszystko idzie zgodnie z planem. 13.11 odbył się też oficjalny Kongres, na którym przedstawiono bialską Uczelnię - Filię AWF jako przyszłego organizatora mistrzostw. Trzymamy kciuki!

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12