Udanie zaprezentował się Piotr Tarkowski, lekkoatleta, podopieczny Trenera Tadeusza Makaruka, podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów do 20 lat oraz 61 Halowych Mistrzostw Polski Seniorów. Obie imprezy odbyły się w hali Arena w Toruniu w dniach: 11-13 oraz 18-19 lutego.
   W konkursie skoku w dal, podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów do 20 lat, nasz zawodnik poprawił rekord życiowy uzyskując wynik: 7,21 m, co pozwoliło na zajęcie czwartego miejsca w finale konkurencji.
   Tydzień później zawodnik powtórzył uzyskany wynik podczas 61 Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, plasując się ostatecznie na szóstej pozycji. Piotr Tarkowski wystartował jeszcze w eliminacjach biegu na 60 metrów, zajmując 19-te miejsce w eliminacjach z czasem 7.05, nie awansując do dalszej rywalizacji.
   W eliminacjach biegu na 60 metrów wystartował również Karol Musiej, który uplasował się na 17-tej pozycji z wynikiem 7.03 i podobnie jak kolega, odpadł w eliminacjach.
   Do rywalizacji podczas 61 HMPS zostali zgłoszeni ponadto: Marta Kwiatkowska w konkurencji trójskoku, która z powodu odnowienia się kontuzji podczas rozgrzewki, musiała zrezygnować ze startu oraz Kamil Bełz, który w konkursie pchnięcia kulą nie oddał mierzonej próby.