Studenci bialskiej Filii AWF lepsi od żaków z KUL-u

24 listopada 2016 r. odbył się I mecz w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej mężczyzn pomiędzy drużyną AZS AWF Biała Podlaska i KUL Lublin.
Faworytami spotkania byli studenci z bialskiego AWF-u. Dzięki skutecznym atakom i dobrej obronie od początku pierwszego seta zapewnili sobie kilkupunktową przewagę nad przeciwnikiem i utrzymali ją do końca rozgrywki, wygrywając 25:19.
Początek drugiego seta z kolei należał do siatkarzy KUL-u. Jednak wypracowana ciężko przewaga gości z Lublina, została odrobiona przez bialskich akademików i ostatecznie zespół „naszych” siatkarzy wygrał seta 25:13 i całe spotkanie 2:0.

AZS AWF Biała Podlaska : KUL Lublin 2:0 (25:19; 25:13)

W kolejnym spotkaniu AWF Biała Podlaska w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej mężczyzn zmierzy się z drużyną Uniwersytet Przyrodniczy Lublin.