kargulewicz.jpg

 
Trener: mgr Bartłomiej Kargulewicz

Pracownik WWFiS w Białej Podlaskiej w Zakładzie Pływania i Ratownictwa Wodnego



 



kargol.jpg

 Agnieszka Kargol

absolwentka WF, II rok TiR II stopnia
Rocznik: 1989
Rekordy:
50m st. grzbietowym - 30,25 (20.04.2013) (II klasa sportowa)
100m st. grzbietowym - 1:05,69 (19.12.2013)
50m st. motylkowym - 27,70 (19.12.2013) (I klasa sportowa)
100m st. motylkowym- 1.04,95 (20.12.2013) (II klasa sportowa)
Poprzedni klub: Lider Chełm (trener: Mariusz Raćkowicz)

zielinski.jpg

 

Kamil Zieliński

II rok WF II stopnia, II rok TiR II stopnia
Rocznik: 1989
Rekordy:
50m st. klasycznym - 29,26 (21.12.2013) (II klasa sportowa)
100m st. klasycznym - 1:03,93 (19.12.2013) (II klasa sportowa)
200m st. klasycznym - 2:21,49 (22.12.2013)

bekier.jpg

 Krzysztof Bekier

III rok SPORT I stopnia
Rocznik: 1991
Rekordy:
50m st. dowolnym – 23,86 (19.12.2013)
100m st. dowolnym - 52,14 (21.04.2012)
200m st. dowolnym – 1:57,18 (20.12.2013)
100m st. zmiennym - 59,71 (20.12.2013)
Poprzedni klub: Lider Chełm (trener: Mariusz Raćkowicz)

galota.jpg

 

Bartosz Gałota

II rok WF II stopnia
Rocznik: 1990
Rekordy:
50m st. dowolnym - 23,70 (19.12.2012)
100m st. dowolnym - 52,20 (20.12.2012)
100m st. grzbietowym – 58,20 (21.12.2013)
50m st. grzbietowym – 27,77
Poprzedni klub: Lider Chełm (trener: Mariusz Raćkowicz)

czartoryjski.jpg

 Radosław Czartoryjski

II rok TiR II stopnia, II rok WF I stopnia
Rocznik: 1990
Rekordy:
50m st. motylkowym - 26,29 (22.12.2013)
100m st. motylkowym - 58,13 (19.12.2013)
100m st. zmiennym - 1:01,27 (21.12.2013)
Poprzedni klub: Neptun Sokołów Podlaski (trener: Grzegorz Wyszomierski)

szuto.jpg

 

Mateusz Szutko

Rocznik: 1997
Rekordy:
100m st. dowolnym – 55,82 (20.12.2013)
100m st. motylkowym – 1.01,70 (19.12.2013)
200m st. motylkowym – 2.12,65 (21.12.2013)
400m st. zmiennym – 4:51,10 (20.12.2013)

Hubert Charewicz

 

 

Hubert Charewicz
Uczeń II klasy IV LO im. S. Staszica 
Rocznik: 2000      
Rekordy:
50m st. dowolnym – 23.66 pływalnia 25m, 24.20 pływalnia 50m
100m st. dowolnym - 52.98 pływalnia 25m, 53.53 pływalnia 50m
50m st. motylkowym – 25.76 pływalnia 25m, 26.11 pływalnia 50m
100m st. motylkowym - 57.21 pływalnia 25m, 57.96 pływalnia 50m

faakowski.jpg

 Damian Fłakowski

I rok WF – I stopnia
Rocznik:1994
Rekordy:
50m st. dowolnym – 26,09 (15.12.2013)
100m st. dowolnym – 57,60 (07.12.2013)
50m st. klasycznym – 31,80 (07.12.2013)
100m st. klasycznym – 1:10,66 (07.12.2013)
Poprzedni klub: Orka Zamość (trener Zbigniew Lewicki)

wasik.jpg

 

 

Jakub Wąsik 
Student kierunku Turystyka i Rekreacja – II stopnia
Rocznik: 1994
Rekordy: 
50m st. grzbietowym – 25.66 pływalnia 25m, 27.41 pływalnia 50m
100m st. grzbietowym – 55.86 pływalnia 25m, 59.96 pływalnia 50m
200m st. grzbietowym – 2:01.70 pływalnia 25m, 2'12.34 pływalnia 50m
100m st. zmiennym – 58.77 pływalnia 25m 

 

geres.jpg

 
Krystian Greś


II rok WF – I stopnia
Rocznik: 1992
Rekordy
50m st. grzbietowym - 28,60 (7.12.2013)
100m st. grzbietowym - 1:01,91 (21.12.2013)
50m st. dowolnym - 25,21 (19.12.2013)
100m st. dowolnym - 55,02 (20.12.2013)
Poprzedni klub: Batory Sokółka

 

chrominski.jpg

 

Adam Chromiński

I rok WF II stopnia
Rocznik: 1990
Rekordy:
50m st. dowolnym – 26,98 (06.12.2013)
100m st. dowolnym – 59,64 (07.12.2013)
50m st. motylkowym - 30,44 (07.12.2013)

jurewicz.jpg

 

Mateusz Jurewicz

III rok WF - I stopnia
Rocznik: 1992
rekordy:
50m st. dowolnym – 27,74 (08.12..2012)
100m st. dowolnym - 1:02,65 (24.03.2012)