AWF Biała Podlaska – Politechnika Lubelska 2:0 (25:22, 25:21)

W ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w dniu 2.03.2017r. odbył się mecz drugiej rundy piłki siatkowej mężczyzn. Na bialskim parkiecie zmierzyły się drużyny AWF Biała Podlaska i Politechnika Lubelska.

Już początek pierwszego seta pokazał, że o wygraną nie będzie łatwo. Zarówno goście, jak i gospodarze dzielnie bronili własnej strony boiska. W obu drużynach widać było determinację i ducha walki, co przejawiało się skutecznymi i widowiskowymi atakami. Pierwszy set zakończy się wynikiem 25:22, na korzyść bialskiej drużyny.

Jednak prawdziwe emocje – zarówno w pierwszym, jak i drugim secie – zaczynały się dopiero w końcówce seta. Zbliżając się do granicy dwudziestu punktów, zawodnicy jeszcze bardziej oddawali serce grze. Jeszcze bardziej stawali na wysokości zadania i nie chcieli dawać przeciwnikom poznać smaku zwycięstwa.

Po długim i męczącym meczu, lepsi okazali się zawodnicy AWF-u, którzy wygrali drugiego seta stosunkiem 25:21, a całe spotkanie 2:0.