AWF Biała Podlaska - Politechnika Lubelska 1:2 (26:24, 12:25, 14:16)

W środę, 7 grudnia, bialscy siatkarze zagrali na wyjeździe kolejny mecz. Tym razem podejmowali Politechniką Lubelską.  Początek meczu był bardzo wyrównany. Obie drużyny walczyły o każdy punkt i deptały sobie po piętach. Po nerwowej końcówce pierwszego seta zawodnicy AWF-u wygrali go stosunkiem 26:24, dzięki bardzo dobrym zagrywkom Patryka Sobieszczaka w końcówce seta. W drugim secie niestety nie było tak kolorowo… Przez liczne błędy w obronie i nieskuteczne ataki Bialszczan gospodarze spotkania rozgromili przeciwników stosunkiem 25:12.  Nadzieją na wygraną był tie-break. Wydawać by się mogło, że triumf zdobędzie drużyna AWF-u, która w końcówce decydującego seta prowadziła 14:12. Jednak po nerwowych atakach, które nie kierowały piłki w boisko, to zawodnicy Politechniki Lubelskiej okazali się lepsi i wygrali tie-break'a stosunkiem 16:14, a całe spotkanie 2:1.

Wszystkich miłośników siatkówki zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się 13 grudnia (wtorek) o godzinie 17:00 na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Marusarza 8.  O kolejne punkty AWF Biała Podlaska powalczy z drużyną PSW Biała Podlaska.