Wnioski o finansowanie działalności statutowej w zakresie utrzymania potencjału badawczego jednostki naukowej (DS) mogą składać nauczyciele akademiccy prowadzący działalność naukową zatrudnieni w WWFIS w Białej Podlaskiej na podstawie stosunku pracy, dla których Wydział jest podstawowym miejscem pracy.

Zasady składania wniosków i wydatkowania środków finansowych zawarte są w Uchwale Nr 45/2013/2014 Senatu Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie w sprawie: zasad wydatkowania środków przyznanych przez MNISW podstawowym jednostkom organizacyjnym AWF Warszawa na finansowanie działalności statutowej z dnia 15 kwietnia 2014 r. - /załącznik do Uchwały/

Termin składania wniosków o otwarcie tematu zgłaszanego do planu badań statutowych na rok 2019

został wyznaczony maksymalnie do 24 kwietnia 2018 r.

Każdy wniosek o otwarcie nowego tematu badań naukowych musi być zaakceptowany przez SENACKĄ KOMISJĘ ETYKI BADAŃ NAUKOWYCH. Razem z formularzem wniosku należy złożyć dokumenty wymagane przez Komisję Etyki. Wzory dokumentów można otrzymać po przesłaniu prośby na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • Plan badań statutowych na 2016 - pobierz
  • Plan badań statutowych na 2017 - pobierz