Najważniejsze osiągnięcia sportowe
Klubu Sportowego AZS-AWF Biała Podlaska
w 2016 roku
(wg stanu na dzień: 14.11.2016 r.)

Lekka atletyka:

  1. 60 Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów – 04-06.03.16 – Toruń:
    - Anna Starzak – III miejsce – trójskok – 13.58 

  2. Mistrzostwa Polski AZS w LA – 21-22.05.16 – Łódź:
    - Marta Kwiatkowska – III miejsce – trójskok – 12.73 

  3. Mistrzostwa Polski w Wielobojach – 04-05.06.16 – Warszawa:
    - Weronika Zielińska – III miejsce – Siedmiobój Juniorek - 4578 pkt.

  4. 33 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – 30-31.07.16 – Jelenia Góra:
    - Bartłomiej Bedeniczuk – II miejsce – skok wzwyż – 2.08 – 21 pkt.

  5. 22 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 04-06.08.16 – Wrocław:
    - Piotr Tarkowski (jun. mł.) – III miejsce – skok w dal – 6.91 – 6 pkt.

  6. Mistrzostwa AZS Juniorów w Lekkiej Atletyce – 30.08.16 – Biała Podlaska:
    - Weronika Zielińska – III miejsce – 100 m – 12.86
    - Piotr Tarkowski II miejsce – 100 m – 11.05
    - Weronika Zielińska – III miejsce – skok w dal – 5.47
    - Weronika Zielińska – I miejsce – pchnięcie kulą (4,0) – 10.95
    - Alicja Lesiuk – III miejsce – skok wzwyż – 1.50
    - Piotr Tarkowski – I miejsce – skok w dal – 7.17
    - Weronika Zielińska – II miejsce – rzut oszczepem – 33.67

Podnoszenie ciężarów:

  1. XI Mistrzostwa Polski AZS – 24-25.06.16 – Częstochowa:
    - Dominika Sacharuk – III miejsce – kat. 53 kg – 138 kg (63+75)
    - Jakub Szucki – II miejsce – kat. 77 kg – 242 kg (110+132)
    - Jakub Stafijowski – III miejsce – kat. 62 kg – 140 kg (60+80)
    - Krzysztof Multan – III miejsce – kat. 105 kg – 283 kg (128+155)

  2. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 07-10.07.16 – Nowa Ruda:
    - Dominika Sacharuk – I miejsce – kat. 53 kg – 138 kg (63+75)

  3. III Mistrzostwa Europy Młodzików i Juniorów – U-15 i U-17 – 10-17.09.16 – Nowy Tomyśl:
    - Bartosz Szyszko – VI miejsce – kat. 77 kg – 220 kg (100+120)

  4. Mistrzostwa Polski Młodzików do 15 lat – 20-23.10.16 – Biłgoraj:
    - Bartosz Szyszko – I miejsce – kat.77 kg – 215 kg (93+122)
    - Jan Szudejko – II miejsce – kat. 77 kg – 212 kg (97+115)