Tym razem zapraszamy na Międzyrocznikowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet w poniedziałek 20 listopada na Hali Sportowej przy Akademickiej 2. Zapraszamy wszystkich do kibicowania.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Krzysztof Piech - wykładowca z pasją, dotyczącym sylwetki i pasji naszego nauczyciela akademickiego Wydziału Turystyki i Zdrowia dr. Krzysztofa Piecha. Serdecznie gratulujemy barwnej drogi życiowej i życzymy dalszych sukcesów!

Serdecznie zapraszamy drużyny płci męskiej każdego kierunku naszej Uczelni do udziału w Międzyrocznikowym Turnieju Halowym w Piłce Nożnej, który odbędzie się w poniedziałek 27 listopada. Pozostałych widzimy jako kibiców tych rozgrywek.

Miło nam poinformować, że Zarząd Polskiego Komitetu Olimpijskiego w dniu 26 września 2017r. powołał Panią dr Annę Bodasińską w skład Klubu Fair Play PKOl w kadencji 2017-2021. Powołanie zostało wręczone w dniu 14 listopada br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie przez Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego Pana Andrzeja Kraśnickiego i przewodniczącą Klubu Fair Play PKOl Panią Halinę Zdebską-Biziewską.

Serdecznie gratulujemy!