Systematyczne wyjazdy na mecze reprezentacji Polski czy Lotto Ekstraklasy są jedną z wielu atrakcji studiowania na naszym nowym kierunku "Sport-piłka nożna".
               Tym razem nasi studenci uczestniczyli w spotkaniu ligowym pomiędzy Jagiellonią Białystok i Koroną Kielce. Mecz dostarczył wielu emocji i co najważniejsze goli – drużyna gospodarzy pokonała 5:1 zespół z Kielc. Nasi przyszli trenerzy, oprócz obowiązkowej obserwacji spotkania, wykonywali dodatkowe zadanie, dotyczące hospitacji rozgrzewki przedmeczowej obu zespołów. Jak przekazał nam dr Tomasz Buraczewski – opiekun rocznika – tego typu wyjazdy to bardzo ciekawa, a przede wszystkim niezwykle merytoryczna (praktyczna) forma realizacji treści programowych na tym kierunku, możliwa dzięki współpracy bialskiej Filii AWF ze Szkołą Trenerów PZPN.
Inicjatorem i koordynatorem przedsięwzięcia jest doc. dr L. Cicirko.

Dołącz do Najlepszych!

mecz-lotto