KS AZS-AWF Biała Podlaska - HENSFORT Przemyśl  56:84 (17:17, 14:26, 18:19, 7:22)

W ostatnią niedzielę tj. 26.11.2017 nasi koszykarze rozegrali drugi mecz w rozgrywkach 3 ligi. Przeciwnikiem był zespół z Przemyśla. Niestety nie udała się inauguracja rozgrywek w tym sezonie w Białej Podlaskiej. Bialczanie na początku meczu bardzo dobrze radzili sobie na boisku i po I kwarcie wynik był remisowy 17 do 17. Jednak w II kwarcie zespół gości przyśpieszył swoją grę, co spowodowało, że zaczęła się zarysowywać przewaga przyjezdnych. W przerwie wynik wynosił 31 do 43 dla Hensfort Przemyśl. Podobnie wyglądała 3 i 4 kwarta tego meczu, w których zespół AZS-AWF próbował gonić przeciwnika i odrabiać straty, ale zbyt duża liczba strat i niecelnych rzutów na to nie pozwalała. Ostatecznie mecz skończył się wyraźną porażką naszych koszykarzy.

Punkty dla AZS zdobywali:
Wojtysiak P 17, Kowali P 13, Biegajło M. 10, Kabus A. 7, Halecki J. 5, Czaplicki M. 2, Juszczuk J. 2, Rejek A. 0, Żochowski M. 0, Trochimiuk M. 0, Halecki Ł. 0.