Jak co roku, przed wyborem odpowiedniej uczelni i kierunku, mamy możliwość porównania większości jednostek szkoleniowych znajdujących się w Polsce. Dzięki Rankingowi Szkół Wyższych stworzonemu przez Perspektywy przyszli kandydaci mogę zobaczyć, które uczelnie mogą zapewnić im klucz do lepszej przyszłości. Przez ostatnie lata Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, której jesteśmy jednorodną częścią, regularnie znajduje się w czołówce placówek kształcących studentów na kierunku wychowania fizycznego. W tym roku znalazła się na 3 miejscu wśród wszystkich Akademii Wychowania Fizycznego według kategorii typów uczelni. Z kolei FAWF w Białej Podlaskiej uplasowała się na wysokim 4 miejscu w zestawieniu poszczególnych wydziałów! Jesteśmy z tego bardzo dumni! Uzyskany wynik pozwala stwierdzić, że kształcimy studentów na najwyższym poziomie i przygotowujemy ich do zmieniających się potrzeb na rynku pracy!

Jeśli zatem chcesz znaleźć się w gronie jednej z wiodących uczelni wychowania fizycznego w Polsce zapraszamy do wstąpienia w szeregi naszej społeczności akademickiej.

Dołącz do Najlepszych :-)