Dnia 2.06.2017r. podczas uroczystej gali rozdania bialskich wyróżnień, odbywającej się w trakcie trwania Festynu „Dni Białej Podlaskiej” Bialską Nagrodą Kultury im. Anny z Sanguszków Radziwiłłowej uhonorowano jednego z jej twórców – dr. Szczepana Kalinowskiego – pracownika Wydziału Zdrowia i Turystyki bialskiej Filii AWF. Te podniosłą uroczystość uświetnił koncert naszego uczelnianego Zespołu Pieśni i Tańca „Podlasie”, który zaprezentował program „Księstwo Warszawskie - małe państwo wielkich nadziei”, do którego choreografię przygotował dr Marcin Bochenek. Sz. Kalinowski jest laureatem m.in. nagród Ministra Spraw Zagranicznych Polski i Ministra Kultury Francji, ale najbardziej sobie ceni wyróźnienia które otrzymał od naszych studentów jako krasomówca i wykładowca z pasją.

Serdecznie gratulujemy!