22.03.2017r. w Filii Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej odbył się Dzień Otwartych Drzwi pod nazwą „Piknik - Zdrowie, Sport, Uroda”. Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności tegorocznych maturzystach. Otwarcia wydarzenia dokonał dziekan WWFiS dr hab. prof. AWF Hubert Makaruk, który przywitał serdecznie licznie przybyłych gości oraz zachęcił do aktywnego uczestnictwa w tegorocznych Dniach Otwartych Drzwi. Podczas Pikniku uczniowie mogli obejrzeć prezentację prowadzonych kierunków, wziąć udział w konkursach z nagrodami, a także wysłuchać zasad obowiązujących w trakcie rekrutacji. Organizatorzy przygotowali niezwykle ciekawe formy prezentacji kierunków – słowna informacja prowadzącego wydarzenie – dr Pawła Wołosza wzbogacona była pokazem możliwości praktycznych studentów studiujących na danym kierunku. Szczególnie atrakcyjnie przedstawiono dwa nowe kierunki, które od nowego roku akademickiego ruszą w bialskiej Filii AWF: Trener personalny i Sport – Piłka Nożna. W programie znalazły się również: pokazy sprzętu naukowo-badawczego oraz sportowego, pomiary i testy prowadzone przez specjalistów, zabiegi z zakresu fizjoterapii i fizykoterapii, zabiegi kosmetyczne, pokazy fitness, pokazy gimnastyczne, pokazy służb mundurowych, pokazy wizażu oraz stylizacji, konkursy z nagrodami, pokazy taekwondo. W organizację przedsięwzięcia włączyli się: studenci wszystkich kierunków, przedstawiciele Samorządu Studentów, studenci specjalizacji z piłki nożnej i fitness, nauczyciele akademiccy, pracownicy Działu Promocji oraz kierownictwo Uczelni.

Serdecznie dziękujemy!

otwarte drzwi 1