Czy wiecie że, kierunek Trener Personalny przygotowuje Was także do pracy w charakterze trenera przygotowania motorycznego…

Trening motoryczny to jeden z najważniejszych elementów kompleksowego przygotowania zawodnika w wielu dyscyplinach sportu, a szczególnie w grach zespołowych. Coraz wcześniejsza specjalizacja w sporcie oraz wynikająca z niej potrzeba indywidualizacji treningu, skłania do stałego poszerzania zakresu wiedzy i umiejętności w tym obszarze. Nasz nowy kierunek studiów, zawierający moduł dotyczący przygotowania motorycznego, pozwoli Ci nabyć kwalifikacje i kompetencje Trenera przygotowania motorycznego, które z kolei otworzą przed Tobą możliwości pracy w klubach sportowych. Nowatorski program studiów, opracowany przez wykładowców AWF i specjalistów z zakresu treningu motorycznego, wyposaży Cię w obszerną wiedzą i umiejętności, dzięki którym optymalnie zaplanujesz i poprowadzisz trening, dogłębnie poznasz specyfikę przygotowania motorycznego w różnych dyscyplinach sportu oraz najnowsze metody kształtowania zdolności motorycznych. Dodatkowo, dzięki dysponowaniu przez Uczelnię nowoczesnym sprzętem treningowym oraz najwyższej klasy aparaturą badawczą, będziesz mógł nabyć umiejętności trafnego monitorowania i rzetelnego diagnozowania postępów treningowych w zakresie przygotowania motorycznego. I to wszystko w trakcie trwania 3-letnich studiów.

Dużą atrakcją nowego kierunku są praktyki zawodowe, które będziesz mógł realizować w najlepszych klubach sportowych z naszego regionu. Zatem jeśli wyznajesz olimpijską dewizę „Szybciej, wyżej, silniej” postaw na kierunek Trener Personalny! Skorzystaj z najnowszej wiedzy dotyczącej treningu motorycznego.

Dołącz do Najlepszych