Czy wiecie, że Prezes PZPN Zbigniew Boniek z nostalgią wspomina czasy, kiedy podstawową „robotę” szkoleniową dzieci i młodzieży sprawowało podwórko. Niestety wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że taka sytuacja prawdopodobnie już nigdy nie wróci, że współczesne, betonowe podwórka nie spełnią się w roli „naturalnego szkoleniowca” przyszłych, polskich piłkarzy, że trzeba dzisiaj działać inaczej, żeby znaleźć skuteczne rozwiązanie tego problemu!

My mamy pomysł, który zrodził się dzięki kilkuletniej współpracy ze Szkołą Trenerów PZPN. Jesteśmy przekonani, że „dobrze” szkolić mogą jedynie profesjonalnie przygotowani trenerzy i takich właśnie chcemy kształcić w naszej bialskiej Uczelni.

Zatem, jeżeli jesteś pasjonatem piłki nożnej i wiążesz swoją przyszłość zawodową z tą dyscypliną, to czekamy właśnie na Ciebie!!!

Otwieramy od nowego roku akademickiego 2017/2018 nową specjalność Piłka Nożna na kierunku Sport, którą patronatem objęła Szkoła Trenerów PZPN!!!

Nie zwlekaj, mamy tylko 40 miejsc!!!

Twój wybór – Twoja szansa!!!

Dołącz do najlepszych :-)