Szanowni Państwo,

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Państwa na Krajową Konferencję pt. „Żywienie – aktywność fizyczna – promocja zdrowia w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym” tym razem zapraszamy do czterogwiazdkowego Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim malowniczo położonym w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu tuż obok znanej na całym świecie Stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim (http://www.zamekjanowpodlaski.pl/ ). Zamek Biskupi sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury Zamku XVIII wieku.
Konferencję organizuje Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej AWF w Białej Podlaskiej, Wydział Nauk o Zdrowiu Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Siedlcach oraz Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS w Lublinie. Konferencję Honorowym Patronatem objął prof. dr hab. n. med. Mirosław J. Wysocki Konsultant Krajowy w dziedzinie Zdrowia Publicznego.
Pragniemy zwrócić uwagę, iż tą edycję konferencji rozszerzyliśmy o nowy obszar tematyczny poświęcony turystyce zdrowotnej.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym komunikatem konferencyjnym, który znajduje się w załączniku.

>>> Komunikat I <<<
>>> Karta zgłoszeń <<<

W imieniu organizatorów bardzo serdecznie Państwa zapraszam na niezwykłe doznania zarówno naukowe jak i historyczne.

dr hab. Jan Czeczelewski prof. AWF
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego