AWF Biała Podlaska – PSW Biała Podlaska 2:1 (22:25, 25:18, 15:12)

13 grudnia 2016 r. drużyna naszych akademików podejmowała, na własnym parkiecie, zespół PSW Biała Podlaska. Wydawało się, że to będzie jednostronny pojedynek dla naszych siatkarzy, ale goście postawili trudne warunki.

W pierwszym secie to zawodnicy PSW nadawali tempo gry i nasz zespół starał się cały czas gonić wynik. W drużynie gospodarzy widać było lekki chaos, co powodowało liczne błędy i mało efektywne ataki. Finalnie, pierwszego seta przegrali siatkarze AWF 22:25.

W drugim secie akademicy pokazali swoją prawdziwą grę. Powrócił spokój i opanowanie na boisku, co zaowocowało stworzeniem bezpiecznej kilkupunktowej przewagi. W tym momencie spotkania gra była widowiskowa, zarówno w obronie, jak i w ataku. Dzięki skutecznym zagraniom naszych zawodników wynik drugiego seta zakończył się stosunkiem 25:18.

O wyniku spotkania zadecydować miał zatem tie-break. Podczas tego seta gra była wyrównana, widoczna była walka punkt za punkt, choć to głównie zawodnicy PSW musieli gonić naszych siatkarzy. W końcówce pojawiło się kilka błędów u gości, co spowodowało, ze tie-break wygrała drużyna AWF-u stosunkiem 15:12 i a całe spotkanie 2:1.

Zawodnicy AWF Biała Podlaska mogli spokojnie zejść z boiska, wiedząc, że na ich konto wpłynęły kolejne, bardzo ważne punkty, do tabeli rozrywek.

Trenerem zespołu jest mgr Marcin Śliwa, który w tym meczu również występował na boisku.

Previous Next Play Pause
PIC_0002 PIC_0003 PIC_0005 PIC_0007 PIC_0008 PIC_0012 PIC_0013 PIC_0024 PIC_0026 PIC_0030 PIC_0033 PIC_0034 PIC_0041 PIC_0049 PIC_0051 PIC_0052 PIC_0054 PIC_0057 PIC_0062

mgr Anna Starzak

tel. 83 342-88-01, tel. wew. 801

Nr pokoju - 218

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadzenie Biura Dziekana obejmuje: czynności administracyjne wspomagające pracę Dziekana, formalną obsługę posiedzeń Rady Wydziału, działanie związane z prowadzeniem dokumentacji przewodów doktorskich, ewidencjonowanie pism okólnych wydawanych przez Dziekana oraz pozostałej korespondencji przychodzącej i wychodzącej, aktualizowanie informacji na stronie internetowej wydziału, przyjmowanie interesantów Dziekana. Godziny przyjęć 10.00-11.00 (poniedziałek-piątek)