Kurs na szkoleniowca zapasów

przy współpracy z Polskim Związkiem Zapaśniczym

P1070313 P1070257 1

Cel kursu:

Celem kursu jest przygotowanie kandydatów do pracy szkoleniowej z zapasów. Absolwenci kursu w ramach podniesionych kwalifikacji zawodowych zdobędą wiedzę z zakresu teorii dyscypliny, podwyższą umiejętności przekazywania zasobu ćwiczeń i rodzajów techniki walki w zapasach, poszerzą własny warsztat pracy  z dziećmi i młodzieżą w zakresie szkolenia sportowego oraz poprawią indywidualną sprawność fizyczną.

Wymagania podczas rekrutacji kandydatów na kurs w zapasach:

• pełnoletniość;
  • pisemne oświadczenie o niekaralności;
  • zaświadczenie lekarskie (oświadczenie) o możliwości uczestnictwa w kursie z zapasów;
  • 1 zdjęcie (w formie elektronicznej);
  • wniesiona pierwsza rata opłaty (w wysokości 500 zł);
  • kwestionariusz osobowy;
  • posiadanie ubezpieczenia NNW

Organizacja kursu:

• kurs będzie przeprowadzony w terminie luty-maj 2017 r. w formie 2 jednotygodniowych zjazdów;
  • program obejmie 180 godzin, w tym część teoretyczna – 60 godz., część praktyczna 120 godz. (90 godz. dyscypliny kierunkowej i 30 godz. praktyk      w klubie sportowym);
  • zajęcia będą odbywać się na obiektach (hala sportowa, sale ćwiczeń i wykładów) AWF (WWFiS) w Białej Podlaskiej;
  • zajęcia teoretyczne prowadzone będą przez kadrę naukową z AWF (WWFiS) z Białej Podlaskiej oraz przedstawicieli Polskiego Związku Zapaśniczego, natomiast część praktyczna prowadzona będzie przez trenerów kadry Polski w zapasach w stylu klasycznym i wolnym;
  • kurs kończy egzamin z teorii i metodyki zapasów (praktyczny).

Koszt kursu: 1200 -1300 zł (w zależności od liczby kandydatów).

Uprawnienia: na podstawie uczestnictwa i pozytywnego ukończenia kursu absolwenci otrzymają legitymację instruktora sportu AWF oraz Certyfikat Szkoleniowca PZZ.

Liczba miejsc wymagana do rozpoczęcia kursu: 16

Aktualnie zgłoszonych : 20

Zgłoszenia: Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacji udziela: kierownik kursu: dr Dariusz Gierczuk, AWF (WWFiS) w Białej Podlaskiej, ul. Akademicka 2, 21-500 Biała Podlaska,                  tel. 607731350; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dr Andrzej Głaz, PZZ, ul. Żelazna 67m73, 00-871 Warszawa; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..