Akademia Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie

Zakład Służb Mundurowych i Sportów Walki

organizuje

Kurs Instruktora Survivalu

Celem kursu jest zapoznanie z metodyką, organizacją i zasadami prowadzenia zajęć o charakterze sztuki przetrwania w warunkach terenowych. Omówienie technik prowadzenia ćwiczeń i zabaw przygotowujących do udziału w sztuce przetrwania. Przybliżenie aspektów organizacyjnych, dotyczących udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych w pracy z dziećmi młodzieżą i dorosłymi.

Warunki przyjęcia:

W szkoleniu survivalowym mogą uczestniczyć osoby, spełniające następujące kryteria:

1. posiadają minimum średnie wykształcenie i ukończone 18 lat,
  2. złożą oświadczenie o niekaralności,
  3. przedłożą zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wysiłku fizycznego,
  4. wypełnią kwestionariusz osobowy i prześlą jedno zdjęcie,
  5. posiadają ubezpieczenie NNW.

Czas trwania: część ogólna kursu – 30 godzin, część specjalistyczna – 60 godzin. Zajęcia realizowane są w systemie weekendowym (piątek, sobota, niedziela).

Przewidywany termin rozpoczęcia kursu: II poł. listopada

Przewidywani wykładowcy: dr Filip Korpak

Liczba miejsc wymagana do rozpoczęcia kursu: 16

Aktualnie zgłoszonych: 20