Kurs na instruktora Korfballu

Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej

przy współpracy z Polskim Związkiem Korfballu

Cel kursu:

Celem kursu jest przygotowanie kandydatów do pracy szkoleniowej z korfballu.

Wymagania podczas rekrutacji kandydatów na kurs w korfballu:

• pełnoletniość;
  • wykształcenie średnie;
  • pisemne oświadczenie o niekaralności;
  • zaświadczenie lekarskie (oświadczenie) o możliwości uczestnictwa w kursie z korfballu;
  • 1 zdjęcie (w formie elektronicznej);
  • wypełniony kwestionariusz osobowy;
  • posiadanie ubezpieczenia NNW.

Organizacja kursu:

Kurs będzie przeprowadzony w terminie grudzień 2016 - maj 2017 r. w formie zajęć odbywających się w tygodniu w godzinach wieczornych;

program obejmie 80 godzin, w tym część teoretyczna – 15 godz., część praktyczna 35 godz. i 30 godzin praktyk i pracy własnej;

zajęcia będą odbywać się na obiektach (hala sportowa, sale ćwiczeń i wykładów) AWF (WWFiS) w Białej Podlaskiej;

zajęcia teoretyczne prowadzone będą przez kadrę zaproponowaną przez Polski Związek Korfballu.

Koszt kursu: 150 zł.

Uprawnienia: na podstawie uczestnictwa i pozytywnego ukończenia kursu absolwenci otrzymają legitymację instruktora korfballu wydaną przez AWF i Polski Związek Korfballu.

Liczba miejsc wymagana do rozpoczęcia kursu: 20

Aktualnie zgłoszonych: 20

Rusza Kurs na Instruktora Korfballu

Terminy kursu:

25-26.03.2017 r. (sobota – niedziela)

08-09.04.2017 r. (sobota – niedziela)

13-14.05.2017 r. (sobota – niedziela)

Zgłoszenia: formularz zgłoszeniowy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail:

Szczegółowe informacji udziela: