Nie przegap okazji!!

Weź udział w 5-cio MODUŁOWYCH WARSZTATACH TEORETYCZNO-PRAKTYCZNYCH

Nasza uczelnia wraz ze studentami jedynego w Polsce kierunku Trener Personalny organizuje warsztaty dla wszystkich, którzy interesują się treningiem personalnym i nowoczesnymi trendami w aktywności fizycznej oraz w żywieniu. Zapraszamy do wzięcia udziału i uzyskania wiedzy z zakresu techniki wykonywanych ćwiczeń, zapobieganiu urazom oraz poznaniu praktycznych podstaw żywienia zgodnych ze zmieniającymi się trendami w sporcie. Warsztaty przeznaczone są dla studentów, trenerów personalnych, zawodników, instruktorów oraz dla pasjonatów sportu i zdrowego żywienia.

Tematyka warsztatów i terminy:

Warsztaty 1 -  Praktyczna dietetyka i suplementacja w sporcie.  (termin: 15.12.2018)

Warsztaty 2- Trening funkcjonalny. (termin: styczeń 2018)

Warsztaty 3 - Mobilizacja i stabilizacja w kontekście prewencji urazów. (termin: styczeń 2018)

Warsztaty 4 - Nowoczesne formy treningu - CROSS-training. (termin: luty 2018)

Warsztaty 5 - Nowoczesne formy treningu - Kettlebell-training. (termin: luty 2018)

Formuła warsztatów:

- Czas trwania: 4h

Cena: 40 zł za 1 warsztat

Zapisy poprzez wypełniony kwestionariusz zgłoszenia  /pobierz/ kierować na adres mailowy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłaty do kasy Uczelni lub bezpośrednio na konto:

WWFiS w Białej Podlaskiej
ul. Akademicka 2, 21-500 Biała Podlaska
Bank PeKaO S.A. I Oddział Biała Podlaska
Nr konta: 63 12 40 2177 1111 0000 3570 3633
z dopiskiem: „5-cio modułowe warsztaty trener personalny"

Warsztaty I Praktyczna dietetyka i suplementacja w sporcie.

Podczas nich dowiesz się o najważniejszych aspektach budowania diety sportowca, a także poruszone zostaną między innymi następujące zagadnienia:

- fizjologicznych aspektów diety w sporcie,

- roli treningu aerobowego i anaerobowego w spalaniu tkanki tłuszczowej,

- wpływ wysiłku fizycznego na wchłanianie substancji odżywczych,

- stosowania suplementów diety,

- żywienia sportowca ze względu na rodzaj uprawianej dyscypliny sportu,

- zastosowania poszczególnych systemów żywieniowych w przygotowaniu sportowca,

- kontrowersji wokół żywienia i wiele innych.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej to zapraszamy !!!

Prowadzący: mgr Paweł Stempel (info: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Termin 15.09.2017 - startujemy o godz. 16.00