Kurs Kierownik Wypoczynku

Uprawnienia: Kurs umożliwia zdobycie uprawnień niezbędnych do kierowania wypoczynkiem dzieci i młodzieży zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 30 marca 2016 r.

UCZESTNICY OTRZYMAJĄ CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU W JĘZYKU POLSKIM ORAZ ANGIELSKIM

Status kursu: rekrutacja

Zapisy na kurs do: 10 lutego 2018r.

Liczba godzin: 10 (ćwiczenia i wykłady)

Przewidywany termin realizacji kursu: 23-24 marzec 2018 r. (piątek – sobota)
Zajęcia piątkowe rozpoczną się w godzinach popołudniowych

Oplata: 150 zł

Kryteria naboru: kolejność zgłoszeń

Wymagania:

• Ukończony 18 rok życia
  • Średnie wykształcenie
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w wykonywaniu zadań dydaktyczno-wychowawczych lub opiekuńczo-wychowawczych, uzyskane w okresie ostatnich 15 lat.
  • Niekaralność za przestępstwa określone w art. 92p. ust. ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty z późniejszymi zmianami.

Procedura zgłoszenia:

• wysłać zgłoszenie (pobierz kwestionariusz) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • po otrzymaniu informacji zwrotnej (e-mail) o uruchomieniu kursu należy dokonać opłaty w wysokości podanej w zawiadomieniu:

- w kasie AWF
- lub na nr konta

AWF PROSZĘ NIE DOKONYWAĆ WPŁAT PRZED UZYSKANIEM
INFORMACJI O URUCHOMIENIU KURSU!!!

AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
Filia w Białej Podlaskiej
ul. Akademicka 2; 21-500 Biała Podlaska
Bank PeKaO S.A. I Oddział Biała Podlaska
Nr konta: 63 12 40 2177 1111 0000 3570 3633
z dopiskiem: „Kurs kierownika wypoczynku"

Cel dydaktyczny kursu: Wyposażenie uczestników kursu w wiadomości i umiejętności kierowania wypoczynkiem dzieci i młodzieży zgodnie z obowiązującymi przepisami Tematyka zajęć: Planowanie pracy wychowawczej. Organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży. Bezpieczeństwo życia i zdrowia uczestników wypoczynku. Organizacja pracy kierownika wypoczynku z kadrą wypoczynku oraz z pracownikami administracyjnymi, elementy zarządzania kryzysowego. Prowadzenie dokumentacji wypoczynku.

Wymogi egzaminacyjne: Uczestnictwo w zajęciach programowych. Egzamin testowy.

Dodatkowe informacje: można uzyskać pod numerem tel. (083) 342 87 24 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.