KURS Aqua animator

Nowość w ofercie AWF Biała Podlaska!!!

ZAKOŃCZONY !

Kolejna edycja listopad 2017r.

Cel kursu: specjalizacja w zakresie aqua-animacji dla dzieci i dorosłych. Przygotowanie do samodzielnego prowadzenia zajęć na obiektach basenowych (hotele, aqua parki, ośrodki wypoczynkowe itp.). Szkolenie prowadzone jest w formie praktycznej i obejmuje nowoczesne formy rekreacji dla dzieci i dorosłych na obiektach basenowych z zastosowaniem atrakcyjnych środków dydaktycznych.

Grupa docelowa: Animatorzy czasu wolnego, instruktorzy aqua fitness, instruktorzy pływania, wychowawcy kolonijni oraz osoby zainteresowane aqua animacją.

Tematyka zajęć:

1. Zasady pracy aqua animatora, specyfika i bezpieczeństwo zajęć w wodzie
  2. Aqua fun – nowoczesne formy zabaw integracyjnych
  3. Aqua games – gry w wodzie z wykorzystaniem różnych przyborów
  4. Aqua dance – ćwiczenia i zabawy o charakterze tanecznym
  5. Aqua gym – fitness w wodzie przy muzyce

UCZESTNICY OTRZYMAJĄ CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU W JĘZYKU POLSKIM ORAZ ANGIELSKIM

Zapisy na kurs do: -----

Przewidywany termin realizacji kursu: listopad 2017r.

Oplata: 199 zł

Kryteria naboru: kolejność zgłoszeń (maksymalna liczba uczestników 15osób/grupa)

Wymagania wstępne:

• Ukończony 18 rok życia
  • Średnie wykształcenie

Procedura zgłoszenia:

• wysłać zgłoszenie (pobierz kwestionariusz) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • po otrzymaniu informacji zwrotnej (e-mail) o uruchomieniu kursu należy dokonać opłaty w wysokości podanej w zawiadomieniu:
    - w kasie AWF
    - lub na nr konta AWF

PROSZĘ NIE DOKONYWAĆ WPŁAT PRZED UZYSKANIEM INFORMACJI O URUCHOMIENIU KURSU!!!

AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
Filia w Białej Podlaskiej
ul. Akademicka 2; 21-500 Biała Podlaska
Bank PeKaO S.A. I Oddział Biała Podlaska
Nr konta: 63 12 40 2177 1111 0000 3570 3633
z dopiskiem: „Kurs aqua animator"

Wymogi egzaminacyjne: Zaliczenie części praktycznej. Praca końcowa.

Dodatkowe informacje: można uzyskać pod numerem tel. (083) 342 87 24 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!!!