Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu organizuje kurs „Somatic Movement Education”

Kurs „Somatic Movement Education” adresowany jest do wszystkich osób, które w swojej działalności zawodowej mają bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem. Ofertę kierujemy do fizjoterapeutów, trenerów personalnych, instruktorów czy trenerów sportowych, którzy chcą pogłębić wiedzę i świadomość w zakresie ludzkiego ciała (pacjenta, klienta czy zawodnika).

Cel kursu: Wyposażenie uczestników kursu w najnowsze metody i techniki bezpośredniej pracy z drugim człowiekiem, co z kolei jest niezwykle istotne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia oraz do budowania poprawnych relacji w kontaktach międzyludzkich.

Wymagania podczas rekrutacji kandydatów na kurs:

• pełnoletniość;

• wykształcenie średnie;

• pisemne oświadczenie o niekaralności;

• oświadczenie o baku przeciwwskazań uczestnictwa w kursie;

• 1 zdjęcie (w formie elektronicznej);

• wypełniony kwestionariusz osobowy;

• posiadanie ubezpieczenia NNW.

Organizacja kursu: Zajęcia weekendowe w wymiarze 20 godz. będzie prowadziła mgr Weronika Grantham posiadająca uprawnienia Somatic movement educator uzyskane na studiach w Anglii.

Koszt kursu: 200 złotych

Liczba miejsc wymagana do rozpoczęcia kursu: 20

Aktualnie zgłoszonych: 5

Planowany termin kursu 24.11.2017r. - 26.11.2017r.

Zgłoszenia: formularz zgłoszeniowy

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje udziela: dr Janusz Zieliński, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz mgr Weronika Grantham e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.